بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس نامگذاری شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه، سومین جلسه قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس با مدیریت حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان در حوزه علمیه باقرالعلوم(ع) برگزار شد. 

حجت الاسلام والمسلمین جوکار در این جلسه اظهار داشت: قدم به قدم به امید خدا با نگاه مثبت حرکت خواهیم کرد، ما می توانیم و با نگاه های جامعه نگر پیش خواهیم رفت.
وی تاکید کرد: در حوزه فرهنگی و اجتماعی باید به یکدیگر کمک کنیم، این گفتمان را در جامعه توسعه دهید، همه در کنار هم با هم فرهنگمان را بسازیم و معیار فرهنگ قرآن، عترت، انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به نامگذاری قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس گفت: آنچه که لازم است بعنوان محتوا از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می توان استفاده کرد و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص گام دوم ما نمی توانیم در گام اول بمانیم و گام اول محکم و استوار برداشته شد در راستای تثبیت انقلاب اسلامی در کشور و منطقه و قرار بر جهانی سازی انقلاب اسلامی است که در همین راستا این قرارگاه، قرارگاه فرهنگی گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان قدس نامگذاری شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت