بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

لازم است پارک علم و فناوری در شهرستان قدس ایجاد شود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز رییس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تسلیت شهادت امیرالمومنین علی علیه السلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های نخبگان، دانشجویان و ایده پردازان در زمینه تولید دانش بنیان کمک شایان به حوزه اشتغال خواهد نمود.

وی در ادامه گفت: از ایده های خوب دانشگاه و دانشجو ها برای حل مشکلات شهری استفاده شود.

امام جمعه شهرستان قدس با تاکید بر راه اندازی پارک علم و فناوری در شهرستان قدس بیان کرد: ایجاد پارک علم و فناوری در گسترش ارتباطات تحقیقاتی صنایع موجود در منطقه با واحدهای تحقیقاتی و دانشگاه‌های منطقه را بهمراه خواهد داشت.

در پایان این جلسه در خصوص راه اندازی غرفه های محصولات دانش بنیان توسط مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس در مصلی شهرستان گفتگو شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت