بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

لزوم جمع آوری معتادین متجاهر و ایجاد اشتغال برای معتادین بهبود یافته

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز جلسه قرارگاه خدمات اجتماعی شهرستان قدس به ریاست معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران و با حضور امام جمعه، فرماندار و دیگر روسای ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه اظهار داشت: با توجه به هدف گذاری قرارگاه خدمات اجتماعی لازم است در مورد معتادین متجاهر نسبت به جمع آوری و بازپروری آنان اقدام و سپس برای ایجاد اشتغال آنان پس از بهبودی اقدام لازم صورت پذیرد.

وی در ادامه افزود: برای ساماندهی بهتر نیاز به راه اندازی دبیرخانه برای ثبت و پیگیری مراجعات می باشد و لازم است کارگروه شناسایی و رصد ایجاد شود تا ضمن شناسایی معتادین شهرستان، نسبت به ایجاد بانک اطلاعاتی ایشان و خانواده هایشان جهت ارایه خدمات شایسته اقدام گردد.

معاون استاندار تهران:
ساماندهی معتادان متجاهر در اولویت قرارگاه خدمات اجتماعی شهرستان قدس است

جناب سید عباس جوهری، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: تلاش ما بر این است تا فرد معتاد از این بیماری رنج آور آزاد شود و به خانواده برگردد، معتاد متجاهر پس از جمع‌آوری می بایست طی یک فرایند علمی موفق به ترک اعتیاد شود.

در ادامه جوهری تاکید کرد: همه دستگاه های مسئول ذیل قرارگاه خدمات اجتماعی باید وظایف خود جهت ساماندهی معتادان متجاهر را به درستی انجام دهند تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهر باشیم.

فرماندار شهرستان قدس:
تلاش برای افزایش بودجه اجتماعی شهرستان قدس

جناب آقای گلیکانی فرماندار شهرستان قدس بیان داشت: در صدد تلاش برای جذب بودجه های اجتماعی حداکثری شهرستان قدس هستیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت