بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرقدس: محرومیت شهرستان‌های غرب استان زیبنده تهران نیست

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا جوکار صبح امروز در نشست گردهمایی اقوام غرب استان تهران در سالن آمفی‌ تئاتر مجموعه باغ ملی شهرستان قدس اظهار داشت: این نخستین سفر محسنی‌بندپی به عنوان استاندار تهران به قدس است و انشالله این حضور مایه برکت و دمیدن روح خدمت در این منطقه باشد.

وی بیان داشت: در دهه بصیرت که نماد حضور ولایت‌مدارانه مردم با بصیرت درصحنه است، باید این فرصت‌ها مغتنم شمرده شود و پیام این گردهمایی وحدت و انسجام برای پیشرفت ایران اسلامی است.

امام‌ جمعه شهرستان قدس ادامه داد: پیام حضور مردم در سالروز ۹ دی، وحدت و انسجام و میثاق با رهبری است و مردم بعد از ۴۰ سال پای انقلاب هستند و باوجود تمامی مشکلات و نواقص، مردم به این بلوغ رسیده‌اند که حساب مشکلات را از اصل نظام جدا و همیشه از انقلاب دفاع کنند.

جوکار گفت: این مردم شایسته بهترین خدمات هستند و خدمات انقلاب را کسی منکر نیست و در ۴۰ سالگی انقلاب مسؤولین باید دستاوردهای انقلاب را تدوین و ارائه کنند.

وی تصریح کرد: مطالبه مردم افزایش تعداد نماینده در این حوزه است و محرومیت زیبنده شهرستان‌های حاشیه تهران نیست و در توزیع بودجه باید نگاه ویژه‌ای به این سه شهرستان شود.

امام‌جمعه شهرستان قدس با بیان اینکه در فضای آموزشی مشکل جدی داریم، خاطرنشان کرد: جمعیت ۴۰۰ هزار نفری در گستره کم جغرافیایی قدس حضور دارند و تقاضا دارم در بحث امنیت و ترافیک به این سه شهرستان نگاه ویژه‌ای شود.

وی یادآور شد: شهرقدس قطب صنعت تولید قطعات خودرو کشور است و کارخانه‌ها با تمام مشکلات در حال انجام کار هستند و مطالبات زیادی از خودروسازان بزرگ طلب دارند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت