بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مدیران انقلابی باید در صحنه باشند؛ فقط شعار کافی نیست

حجت الاسلام رضاجوکار امام جمعه شهرستان قدس گفت: منافاتی ندارد کاری که انجام می دهید انعکاس خبری بدهید مدیران انقلابی باید در صحنه باشند فقط شعار کافی نیست.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، آیین اختتامیه نخستین عهدواره مهدویت در بخش محیط آرایی، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، آقای گلیکانی فرماندار، مسئول بنیاد مهدویت، مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، جمعی دیگر از مسئولین و همچنین جمعی از مردم بصیر شهرستان، در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

حجت الاسلام رضاجوکار امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به آیین اختتامیه نخستین عهدواره معنویت گفت: این برنامه ابتکار خوب ، ارزنده و معنویت افزا بود که توسط استاندار محترم و فرماندار  شهرستان برگزارشد.

وی افزود : از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس و سایر مجموعه های شهرستان که در این زمینه همراهی و همکاری کردند تشکر و قدردانی می کنم.

او اضافه کرد : یکی از تفاوت های دولت انقلابی با سایر دولت ها در چنین اموری است که به معنویت و مهدویت به عنوان راهبرد اساسی در نظام اسلامی توجه و نگاه ویژه ای دارند.

امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد:پویش “سلام فرمانده”موجی از نشاط و بالندگی را در کودکان و نوجوانان دهه نود ایجاد کرد، امروز می بینیم دشمن بر روی این برنامه ها تمرکز و هدف گذاری کرده است برای به چالش کشیدن اهداف دشمن باید این گونه برنامه ها را اجرایی کنیم و چنین برنامه های معنوی نشان از موفقیت و هدف گذاری صحیح  را دارد .

حجت الاسلام جوکار افزود: هرکجا دیدید دشمن وارد صحنه شد و علیه ما مقابله کرد باید بدانیم راه را درست رفته ایم.

وی گفت: درخصوص این برنامه با کمبودهایی که وجود داشت و نخستین تجربه برگزاری بود ، اما اقدام ارزشمندی صورت گرفت و فرماندار محترم این شهرستان با اهتمام پای کار بودند و امیدواریم همت ایشان الگویی برای سایر مدیران شهرستان باشد.

امام جمعه شهرستان قدس عنوان کرد: ما از مساجد در زمینه فرهنگی وهنری انتظار بیشتری داریم باید فعال تر باشند و اگر از هرمدرسه ای یک نفر شرکت می کرد ۱۵۰ شرکت کننده داشتیم،  ۷۰۰  هیات مذهبی داریم و باید از  ظرفیت های مردمی و نهادها بیشتر استفاده شود.

حجت الاسلام جوکار با انتقاد از مدیران ناکارآمد گفت: منافاتی ندارد کاری که انجام می دهید انعکاس خبری بدهید مدیران انقلابی باید در صحنه باشند فقط شعار کافی نیست ما برای امام زمان (عج) باید هزینه کنیم و به مدیران فرصت می دهیم خود را اصلاح کنند و اگر غیر از این باشد نام این افراد اعلام و  تعدیل می شوند.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت