بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مراسم احیای شب قدر نوزدهم در شهرستان قدس برگزار شد

مراسم احیای شب قدر نوزدهم ماه مبارک رمضان، با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در مصلی بزرگ شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، همزمان با نخستین شب قدر، سحرخیران ضمن دعا و نیایش با خواندن دعای جوشن کبیر، دعاهای مستحبی و گذاشتن قرآن بر سر فریاد الهی العفو و نوای الغوث، الغوث سردادند.

 

شرکت کنندگان شهرقدسی همچنین در شب ضربت خوردن امیرالمومنین علیه‌السلام دست به دامان امام اول شیعیان؛ آبرومند در خانه خدا شدند تا با حسن ظن تمام بهترین مقدرات را برای خودشان رقم بزنند و از درگاه خداوند ظهور حضرت بقیه‌الله‌اعظم ارواحنافداه و شفای بیماران بویژه کرونایی ها و ریشه کنی این بیماری را خواستار شدند.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت