بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مراسم شام شهادت حضرت باقرالعلوم علیه‌السلام با سخنرانی امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،شامگاه امروز، در شام شهادت حضرت باقرالعلوم علیه‌السلام، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در جمع نمازگزاران محترم مسجد جامع امام حسین علیه‌السلام وردآورد، ضمن بیان روایتی از آن امام همام گفت: مهمترین ستون و بنیه در اسلام، اصل ولایت است.

وی در ادامه ضمن تأکید بر تبلیغ غدیر گفت: اطعام در روز غدیر یکی از راه های تبلیغ آن است که در روایات آمده است: اطعام کردن یک نفر در روز عید غدیر، با اطعام ۱۲۴ هزار پیامبر، از حضرت آدم ابوالبشر تا حضرت خاتم،و تمام صدیقین که در راس آنها صدیق امیر امیرالمومنین علیه السلام و صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها هستند برابر است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت