بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مراسم یادواره شهید قاسم سهلورد در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقه لاله‌های قدس و یادواره شهید قاسم سهلورد از اعضای ستاد نماز جمعه در اوایل انقلاب، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، خانواده معظم شهدا و جمعی از جوانان و نوجوانان و فعالان حوزه ایثار و شهادت در مجتمع فرهنگی حضرت باقرالعلوم علیه السلام برگزار شد.

در پایان این مراسم، از خانواده این شهید والامقام که یادواره مزین به نام او بود و برگزیدگان این دوره از مسابقه لاله های قدس تجلیل شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت