بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مصلی شهرستان قدس، میزبان دستاورد های شرکت های دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز رییس اداره صمت بهمراه رییس اتاق اصناف با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و تقارن آن با بهار عبودیت و بندگی، بر عمل به شعار سال در گام اول با شناسایی و ایجاد بانک اطلاعاتی از شرکت های دانش بنیان توسط اداره صمت شهرستان تاکید کرد.

وی افزود: فراخوان طرح های نخبگانی و جلسات تخصصی با شرکت های دانش بنیان در راستای رفع موانع و حمایت مسئولین از طرح های دانش بنیان از برنامه های پیش روی اداره صمت باشد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار بیان کرد: فضای مصلی شهرستان قدس آمادگی میزبانی نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان را دارد.

وی خاطرنشان کرد: فضای تریبونی نماز جمعه در اختیار کارآفرینان موفق در حوزه دانش بنیان قرار خواهد بگیرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت