بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مصلی شهرستان قدس در خدمت مردم / برگزاری جشن عقد و ازدواج آسان

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،به مناسبت سالروز ولادت امام علی علیه السلام مراسم جشن عقد و ازدواج زوج جوان در مصلی شهرقدس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و در معیت پرچم متبرک رضوی برگزار شد.

این مراسم ویژه و پرنشاط به همت کمیته ازدواج آسان قرارگاه فرهنگی نماز جمعه، کانون خدمت رضوی بانوان و خانواده، سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری قدس و مجموعه‌های فرهنگی همراهی با سخنرانی، همخوانی و مدیحه سرایی و اجرای برنامه‌های مفرح اجرا شد.

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس به عنوان عاقد مراسم عقد این زوج جوان پیش از قرائت خطبه عقد، اظهار کرد: ازدواج موفق باید از روی آگاهی و شناخت بودن و ازدواجی موفق است که ساده، آسان و به دور از تشریفات و تجملات و به هنگام باشد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت