بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مصلی شهرستان قدس و ارائه خدمات پزشکی رایگان

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،به همت بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان، قرارگاه فرهنگی نماز جمعه، فرمانداری و ناحیه مقاومت بسیج حضرت مهدی موعود(عج) و بمناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی ایران، تعدادی از پزشکان متخصص در قالب گروه جهادی پزشکی در مصلی نماز جمعه شهرستان قدس مستقر و محرومین را بصورت رایگان ویزیت کردند.

صبح امروز نیز حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بهمراه فرماندار و اعضای شورای تأمین از روند این عمل خداپسندانه بازدید و به نقش آفرینان آن خداقوت گفتند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت