بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مصلی نماز جمعه به بیمارستان شهر کمک می‌کند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح روز گذشته دکتر شریعتی‌فر، رئیس جدید بیمارستان ۱۲ بهمن بهمراه مدیر حراست بیمارستان، با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن تأکید بر اینکه خدمات، برکات و اثرات مصلی و نماز جمعه باید در تمام سطح جامعه و برای مردم ملموس باشد، بیان کرد: در گذشته وعده هایی برای آغاز توسعه بیمارستان در دهه فجر سال ۹۷ و پس از آن داده شده بود اما محقق نشد ؛ حال امیدوارم توسعه بیمارستان در کوتاهترین زمان ممکن انجام گیرد و من معتقدم که هر روزی که برای خدمت به مردم کاری انجام شود، روز فجر و روز عید است.

وی در جهت درخواست رئیس بیمارستان برای اختصاص پارکینگ مصلی برای کارکنان بیمارستان افزود: مصلی نماز جمعه، همانطور که در مسئله آزمایشات تست کرونا و همچنین انجام واکسیناسیون کرونا در خدمت مردم بوده و هست؛ اکنون هم در زمان توسعه و ساخت بخش جدید بیمارستان با شما همکاری میکند و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت