بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

مطالبه و پیگیری کنید

امام جمعه شهرستان قدس خطاب به رئیس اورژانس شهرستان؛ مطالبه و پیگیری کنید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،پیش از ظهر امروز، بمناسبت هفته سلامت، دکتر فلاح رئیس اورژانس شهرستان قدس و جمعی از همکارانشان، با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار خاطرنشان کرد: باید وعده های قبلی‌ که توسط برخی مسئولین و دستگاه‌ها برای راه‌اندازی مراکز اورژانس یا دیگر قول هایی که داده‌اند را، مطالبه و پیگیری کنید.

وی ضمن تشکر از تمامی اقدامات این عزیزان، افزود: با توجه به جمعیت متراکم شهرستان، امکانات حال حاضر، توان پاسخگویی به مشکلات مردم را ندارد.

در ابتدای این دیدار، دکتر فلاح رئیس اورژانس شهرستان گزارشی از فعالیت‌های اورژانس شهرستان ارایه داد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت