بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

«معامله قرن» خیانت بزرگ به ملت فلسطین/ خواب دشمن هرگز تعبیر نخواهد شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین سیاح مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران امروز در سخنرانی راهپیمایی روز قدس در مصلی نماز جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است به طوری که جهانی شدن روز قدس سبب شده که در کشورهای اسلامی و حتی خود آمریکا تجمعاتی در جهت مبارزه با استکبار شکل بگیرد.

وی افزود: مسئله حمایت از مظلوم یک مسئله اعتقادی و قرآنی است و توجه به امور مسلمین و مردم فلسطین از امورات ماست و طبق گفته استاد شهید مطهری مسئله اصلی اسلام، فلسطین است.

مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران با اشاره به اهداف موضوع معامله قرن بیان کرد: خروش ملت مسلمان و آزادی خواهان در عقب افتادن موضوع معامله قرن و این خیانت بزرگ موثر خواهد بود و هدف اصلی این موضوع این است که مسائل فلسطین در راستای منافع اسرائیل حل شود و اولین هدف آنها تاسیس دولت فلسطین جدید است.

سیاح گفت: دومین هدف این است که ساخت‌وساز شهرک‌های صهیونیست نشین رو به افزایش رود و منطقه‌ای برای تقویت اسرائیل شکل نگیرد و سومین موضوع عدم اجازه بازگشت آوارگان فلسطینی به کشور خود است

وی ادامه داد: در فلسطین جدید طبق این طرح حق داشتن ارتش و سلاح وجود ندارد و حتی حماس نیز باید تسلیم شود و البته بیش از ۵۰ سال است که برای مردم فلسطین نقشه می‌کشند و خواب می‌بینند ولی خوابشان هرگز تعبیر نخواهد شد و اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد.

مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران تصریح کرد: هدف از جنگ نرم در موضوعات فرهنگی جدا کردن جوانان از نظام و بی‌آرمان کردن ملت است ولی هر چقدر که در این موضوع سرمایه‌گذاری می‌کند موفق نمی‌شوند و در شرایط فعلی کشور باید وحدت را حفظ کنیم.

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت