بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با امام جمعه دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، دکتر مظلوم معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس روز سه شنبه پانزدهم آبان با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار مظلوم با اشاره به ظرفیت های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی افزود: با رهنمود های امام جمعه شهرستان قدس برای حرکت به سمت رشد و تعالی فضای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس بیش از پیش قدم در عرصه این جهاد خواهیم گذاشت.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت