بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

معرفت، اطاعت، وحدت و وفای به عهد چهار وظیفه منتظران ظهور

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن سفارش خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و اشاره به ویژگی‌های یاران امام زمان(عج) اظهار کرد: رسیدگی به مستضعفان مورد تأکید انقلاب اسلامی است و با وحدت، وفای به عهد و نیکوکاری میتوان دستگیر نیازمندان شد و با جامعه پردازی به سوی ظهور پیش رفت.

وی گفت: کسانی که در قضیه اوکراین فریادشان درآمد آیا واکنشی برای شهادت ۸۱ نفر در عربستان داشتند و رسانه های آنها مطالبی برای آنها نوشتند و این حادثه را محکوم کردند و این امر نگاه دوگانه غرب و غربگرایان به حقوق بشر را نشان می‌دهد و جنایت‌های رژیم روبه‌افول آمریکا و رژیم صهیونیستی و آل سعود را محکوم می‌کنیم.

خطیب نماز جمعه شهرقدس افزود: بزرگترین رویداد ۱۴۰۰ برگزاری انتخابات بود و از مسوولین انتظار داریم بدون هیچ بهانه‌ای مشکلات معیشتی مردم نسل جوان، اشتغال، مسکن را حل کنند و با ناهنجاری‌ها و مفاسد فرهنگی و اجتماعی مبارزه کنند و در جهت رفاه مادی و معنوی اقدامات شایسته انجام دهند.

وی بیان کرد: محور مقاومت با محوریت ایران اسلامی به توفیقات بسیاری دست یافت و طی روزهای گذشته در کمتر از ۴۸ ساعت سه ضربه محکم به رژیم صهیونیستی وارد شد و لانه شرارت آنها در اربیل کردستان عراق توسط نیروهای سپاه پاسداران ضربه وارد شد و تیم تروریستی که برای تاسیسات هسته‌ای فردو بود با هوشیاری نیروهای امنیتی، منهدم شد و حملات بی امان به مراکز حساس سایبری بود.

حجت الاسلام جوکار با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف دهه مهدویت در شهرستان قدس و مشارکت دانش‌آموزان در اجرای این برنامه‌ها در ادامه افزود: برنامه‌های آموزشی در سال جدید حضوری برگزار خواهد شد و لازم است خانواده‌ها نیز همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت