بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

معلم اهدا کننده عضو، به جامعه درس ایثارگری داد

امام جمعه شهرستان قدس: معلم اهدا کننده عضو، به جامعه درس ایثارگری داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بهمراه آقای محرمی مدیر اداره آموزش و پرورش، دکتر نیکخواه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسنی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و سرگرد حیدری جانشین فرمانده سپاه و مهندس شهلی سرپرست شهرداری، با حضور در منزل خانواده معزا معلم فداکار “مرحومه امینی”، به ایشان تسلیت گفتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن عرض تسلیت به خانواده این مرحومه، اظهار داشت: این معلم، هم در زمان حیاتش معلم بود، و هم با مرگ خود و اهدای اعضای بدن خود، به جامعه درس ایثارگری داد.

وی افزود: با این عمل شایسته، گویا فرزند شما جانی دوباره گرفته؛ چشم او و قلب او همچنان در بدنی دیگر فعالیت می‌کند و به زندگی تداوم می‌بخشد.

لازم به ذکر است که مرحومه امینی، در زمان حیات خود، کارت اهدای عضو داشته و خانواده او، بعد از مرگ ایشان متوجه این موضوع شده و این عمل خداپسندانه را انجام می‌دهند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت