بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نباید در مقابل سونامی رسانه ای دشمن منفعل بود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، نشست هم‌اندیشی سرمربیان طرح صالحین با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس و مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.

در این نشست امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: سرمربیان و مربیان صالحین نیاز به نگاه ویژه و حمایت از طرف مسئولان بالادستی دارند.

وی ضمن بیان نقاط ضعف در راستای ارتقای کیفیت و اثرگذاری و جذب حداکثری تاکید کرد: برای اثربخشی نگاه راهبردی کلان در حوزه صالحین باید اصلاح شود.

امام جمعه شهرستان قدس گفت: امروز در مقابل سونامی توطئه های دشمن در محیط های دانش آموزی و دانشگاهی منفعل نباشیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت