بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نبرد رسانه ای آمریکا با ایران روی ریل عملیات روانی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی شهرستان قدس در بیان مقامات حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: در مقام و فضیلت فاطمه زهرا(س) احادیث زیادی وجود دارد اما یکی از احادیثی که در منابع معتبر اهل سنت نقل شده است این مطلب از رسول خدا(ص) است که فاطمه(س) پاره تن من است و کسانی که فاطمه را بیازارند مرا آزرده‌اند و قرآن می‌فرماید کسانی که خدا و رسول خدا را آزار دهند لعنت ابدی بر آن‌ها است.

وی افزود: فاطمه زهرا(س) در مقام یک مادر نمونه، فرزند نمونه، همسر نمونه، مسلمان واقعی، زن فعال سیاسی و مجاهد و به عنوان یک نیروی از خود گذشته و جان فدا اسلام و ولایت و فاطمه زهرا(س) اولین شهیده راه امامت و ولایت است و فاطمه(س) تمام قد در برابر انحراف و در مقام دفاع از امیرالمومنین(ع) ایستاد.

امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان بیان داشت: وضعیت فعلی کشور ما به واسطه تحریم‌های یک جانبه دشمن وضعیت سختی است و تنها امید محاسباتی دشمن نیز بر روی جنگ اقتصادی است ولی نقطه امید ما همانند ۴۰ سال گذشته اتکای به خدا بوده و تحریم و تهدیدها را برای پیشرفت و استقلال کشور تبدیل به فرصت می‌کنیم و اگر این فشارهای شکننده دشمن نبود ما امروز در رشته‌های مختلف علمی و نظامی در دنیا جز قدرت‌های نبودیم و مقاومت مردم و تدبیر و هوشمندی رهبری معظم انقلاب باعث تعجب دشمنان کشور شده است.

جوکار گفت: یکی از سیاستمدارهای آمریکایی سالها قبل گفت ملت ایران مثل میخ پولادین هستند و هر چه بیشتر بر آن ها فشار وارد شود بیشتر مقاوم می‌شوند و امروز خود دشمنان ملت بر شکست تحریم ها در مقابل ملت ایران اذعان دارند و به امید خدا و تبعیت از فرمایشات مدبرانه و کارشناسانه رهبری انقلاب با مقاوم سازی اقتصاد هدف جنگ اقتصادی دشمن را تغییر داده و در این عرصه نیز دشمن را شکست خواهیم داد.

وی با اشاره به نقشه‌های مختلف مسؤولان آمریکایی ادامه داد: آمریکایی‌ها بعد از خروج برجام، مرحله اول جنگ را سپری و جنگ روانی را به عنوان دومین مرحله جنگ با دوره گردی مسؤولان آمریکا در منطقه آغاز کردند که شامل جنگ روانی، رسانه‌ای و وارونه جلوه دادن حقیقت‌های انقلاب اسلامی می‌شود و به دنبال انتشار اخبار جعلی و دروغین و نشر این جریان هستند و با نزدیک شدن به دهه فجر و سالروز ۴۰ سالگی انقلاب بیشتر نیز خواهد شد.

امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: رهبری انقلاب از مدت‌ها پیش اخطار آغاز موج جدید جنگ روانی و رسانه‌ای را داده بودند و امروز لزوم هوشیاری و بصیرت افزایی رسانه های اجتماعی ما، تولید پادزهر و بیان واقعیت ها در برابر هجمه‌های دشمنان احساس می‌شود و البته مردم نیز به اخبار رسانه‌های خارجی به دلیل دشمنی با ملت ایران و عدم بیان واقعیت‌ها توجه نکند.

جوکار با اشاره به بازداشت گزارشگر آمریکایی شبکه پرس‌تی‌وی تصریح کرد: خانم مرضیه هاشمی فعال رسانه ای و خبرنگار آمریکایی‌الاصل شاغل در شبکه انگلیسی زبان به دلیل حضور در جبهه انقلاب اسلامی، روشنگری در مباحث مختلف و مقابله با توطئه های رسانه ای غرب به محض ورود به آمریکا دستگیر و به زور حجاب او برداشته شد و این هویت دروغین دشمنان، مدعیان حقوق بشر و آزادی بیان است ولی عده از فعالان داخلی نیز در مقابل این حرکت سکوت کرده اند و صدای دفاع آن ها از حقوق بشر، حقوق زنان و آزادی بیان شنیده نمی‌شود و تلاش از سمت آن ها برای آزادی این زن بیگناه دیده ‌نمی‌شود.

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت