بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نشست دورهمی با کتاب مطهره قرآن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، نشست دورهمی با کتاب مطهره قرآن به مناسبت ایام فاطمیه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس با حضور امام جمعه، رییس شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس اداره کتابخانه عمومی شهرستان قدس و مسئولین شهری در حوزه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

کتاب مطهره قرآن، کتابی علمی و پژوهشی در عصمت حضرت فاطمه زهرا(س) از منظر قرآن و روایات به نویسندگی حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها:

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت