بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نشست شورای اداری شهرستان قدس با حضور وزیر اقتصاد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز، جلسه شورای اداری شهرستان قدس با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد دولت سیزدهم، حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، گلیکانی فرماندار، سرگرد حفیظی فرمانده سپاه، شهردار، اعضای شورای تأمین و شورای اسلامی شهر و دیگر اعضای این شورا در سالن آمفی تئاتر باغ ملی برگزار شد.

احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در حاشیه سفر به شهرستان قدس در نشست شورای اداری این شهرستان با اشاره به درخواست های مسئولان محلی در خصوص توسعه اقتصادی این شهرستان و نیازهایی که باید مصوباتی در مورد انها اخذ شود گفت : این موارد در بازدید از چند طرح عمرانی و جلسه شورای اداری دریافت شده و در جلسه شورای اداری استان مطرح می شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت