بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نشست صمیمی علما و روحانیت شهرستان قدس با محوریت بررسی مشکلات بهداشت و درمان منطقه

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،شامگاه روز چهارشنبه نشست صمیمی علما و روحانیت شهرستان قدس با محوریت بررسی مشکلات بهداشت و درمان منطقه با حضور امام جمعه، نماینده مجلس ،هیئت امناء بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی در حال ساخت شهرقدس و جمعی از روحانیون شهرستان برگزار شد .

در این نشست نماینده مجلس شورای اسلامی بهمراه هیات امنای بیمارستان گزارشی از وضع بهداشت و درمان شهرستان و بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در حال ساخت ارائه نمودند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت