بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نشست صمیمی علما و روحانیون شهرستان قدس با حضرت آیت الله حسینی بوشهری

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه هشرستان قدس، شامگاه روز سه شنبه ۶ آذر ماه نشست صمیمی علما و روحانیون شهرستان قدس با حضرت آیت الله حسینی بوشهری در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین ضمن خیر مقدم به حضرت آیت الله حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه های علمیه و امام جمعه قم مختصری در خصوص ظرفیت ها شهرستان بصورت گزارش ارائه کرد.

در ادامه این نشست فرماندار با اشاره به موقعیت جغرافیایی و پتانسیل های شهر به لحاظ صنعتی، مهاجر نشین بودن و مسائلی از قبیل مشکلات بر سر سند مالکیت و اوقافی بودن برخی اراضی مطرح کرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت