بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نشست صمیمی مداحان و شعرای آیینی شهرستان قدس با امام جمعه

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، نشست صمیمی مداحان و شعرای آیینی شهرستان قدس با امام جمعه شهرستان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور معاون قوه قضاییه و رئیس فناوری اطلاعات قوه قضاییه و دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در مصلی بزرگ برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، معاون قوه قضاییه و رئیس فناوری اطلاعات قوه قضاییه و دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: خداوند اهل بیت را به شکل نور آفرید که برگرداگرد و پیرامون عرش خدا حلقه زده اند.
وی افزود: خداوند بر عاشقان و دوستداران اهل بیت منت گذاشت و بر خانه‌هایی که نام خدا ذکر میشود برکتی به نام صلوات نهاده است. صلوات موجب پاکی دلها و کفاره گناهان است.

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت