بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: سه شنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نشست مشورتی و مطالبه گری جوانان با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، سلسله نشست‌های مشورتی و مطالبه گری جوانان با حجت‌ الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس

سلسله نشست های مشورتی و مطالبه گری جوانان در حضور امام جمعه که چهار سال در حال برگزاری است این هفته با حضور مهندس شهلی شهردار و جناب آقای ندیری رییس شورای اسلامی شهر عصر امروز در سالن جلسات دفتر امام جمعه برگزار شد.

طی این نشست، جوانان نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح و آقای شهردار و رییس شورای اسلامی شهر به مطالبات جوانان پاسخ دادند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت