بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نظارت بر بازار و پایش کیفیت نان ضروری است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در دیدار با رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خواستار تشدید نظارت ها، کنترل بازار و نانوایی ها شد.

صبح امروز رییس اداره صنعت، معدن و تجارت با حضور در دفتر امام جمعه با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن تشکر از تلاش ها و نظارت های اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و همه همکارانشان از مدیر اداره صمت شهرستان خواست با استفاده بیشتر از ظرفیت نیروهای بسیج و همچنین استفاده از ظرفیت مردمی برای نظارت هوشمند بر بازار نسبت به تشدید نظارت ها، کنترل بازار و کیفیت نان در نانوایی ها اقدام کنند.

همچنین در خصوص فرمان سال توسط حضرت امام خامنه ای مدظله العالی(تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین) مقرر شد نسبت به نمایشگاه محصولات دانش بنیان و استفاده از ظرفیت نخبگان ایده پرداز دانش بنیان و مدیران شرکت های تولیدی دانش بنیان موفق نسبت به برپایی میز خدمت ادارات در جهت بررسی و رفع مشکلات تولید کنندگان در نمایشگاه محصولات دانش بنیان اقدامات لازم صورت پذیرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت