بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نماز عبادی سیاسی جمعه به قلم تصویر

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته(۴ مرداد ۹۸) به امامت حجت الاسلام و المسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس در مصلی بزرگ برگزار شد. سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه معاون عمرانی استانداری تهران بود و به مناسبت چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه در کشور اجرای برنامه توسط مدیر کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران انجام شد.

قابل ذکر است پیش از آغاز مراسم نماز جمعه، میزخدمت ادارات شهرستان قدس با حضور مسئولان شهرستانی در مصلی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به برگزاری میزخدمت در مصلی شهرقدس به مناسبت چهلمین سالروز برگزاری نماز جمعه رسمی کشوری بیان داشت: یکی از دستاوردهای نماز جمعه تشکیل میز خدمت است که مشکلات مردم مستقیم با مسئولین مطرح می شود و پیوند مستحکم با مردم برقرار می شود. تغییرات بسیاری در طول سالها در شهر ایجاد شده و با توجه به تراکم جمعیتی و کمی بودجه مشکلات مختلفی نیز بوجود آمده است. بخشی از این مشکلات ترافیک شهری، مسئله فاضلاب، مشکل راه آهن و بافت فرسوده است و رفع این مسائل نیازمند همت مسئولین استانی است.

 

                      

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت