بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نمایشگاه عرضه مستیقم کالای بهاره در مصلی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره با حضور امام جمعه، معاون حوزه سیاسی و انتظامی فرمانداری، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف و مسئولین شهری در مصلی شهرستان قدس افتتاح شد.

حجت السلام والمسلمین جوکار در آئین افتتاح نمایشگاه بهاره مصلی شهرستان قدس ضمن تبریک آغاز ماه رجب المرجب که مصادف با ایام ولادت امام باقر(ع)، امام جواد(ع)، امیرالمومنین(ع) و مبعث پیامبر(ص) است، اظهار داشت: نمایشگاه بهاره اقدام خوبی است که به همت مسئولان شهرستان برای عرضه محصولات مورد نیاز شهروندان برپا شده است.

وی درارتباط با محل برگزاری نمایشگاه تصریح کرد: مصلی نماز جمعه  متعلق به خود مردم است و این جایگاه به صورت رایگان در اختیار غرفه داران قرار گرفته است تا غرفه داران کالاهای خود را با تخفیف بیشتری به مردم عرضه کنند تا کمکی به سفره معیشت خانواده ها باشد.

         

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت