بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نمایشگاه هفته فرهنگی شهرستان قدس، یادبود شهید حمید قربانی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، نمایشگاه اولین هفته فرهنگی شهرستان قدس یادبود شهید حمید قربانی با حضور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای اسلامی و مسئولان شهری در مصلی شهرستان قدس، صبح امروز افتتاح شد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس در بازدید از این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه هفته فرهنگی یاد بود شهید هنرمند حمید قربانی در مصلی شهرستان قدس برگزار شده است. هفته فرهنگی باید نماد فرهنگ و آداب و رسوم مردم آن منطقه باشد و در شهرستان قدس هم مانند سایر شهرهای کشور هفته ای به نام هفته فرهنگی همراه با یاد بود شهید است که یک امتیاز و برندی برای شهرستان محسوب می شود.
امام جمعه بیان کرد: باید در این هفته از ظرفیت‌های مردم استفاده و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای مردم به نمایش گذاشته شود تا نسل جوان، نوجوان و کودک با مسائل فرهنگی و آداب و رسوم محلی و منطقه ای و ایرانی اسلامی بیشتر آشنا شوند. نمایشگاهی که به همت ستاد فرهنگی دایر شده، نمادی از وحدت، همدلی، صفا و صمیمیت ارگان ها و دستگاه های فعال فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان است.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار، تصریح کرد: برای استقبال با شکوه تر از این نمایشگاه ها در سطح شهر باید برنامه ریزی بیشتری در جهت شناساندن جاذبه ها و توانمندی‌های برجسته آن صورت گیرد.

       

  

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت