بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نوجوانان قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرستان به دیدن نمایش ۴۱۰ نشستند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، نوجوانان قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرستان قدس با حضور در برج میلاد به تماشای تئاتر ۴۱۰ نشستند.

این نمایش به کارگردانی کوروش زارعی (مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر) به روی صحنه رفت.

گفتنی است داستان این نمایش از فرماندهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در عملیات والفجر ۸ آغاز و تا زمان شهادت سردار دلها به پایان می رسد.

این نمایش از تولیدات حوزه هنری و با همکاری سازمان رسانه ای اوج می‌باشد و تا ۱۰ آبان ماه در محوطه شماره ۳ برج میلاد تهران بر روی صحنه است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت