بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

نیروی انتظامی عهده دار صیانت از ضروری ترین و زیربنایی ترین نیاز جامعه بشری است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس صبح امروز در حضور فرمانده و پرسنل خدوم نیروی انتظامی با اشاره به اهمیت نقش نیروی انتظامی و تامین امنیت جامعه اظهار داشت: نیروی انتظامی عهده دار زیر بنایی ترین و اصلی ترین نیاز جامعه بشری است.

وی افزود: اگر امنیت در ابعاد مختلف،در جامعه نباشد اقتصاد، اخلاق و زندگی پایداری نخواهد داشت و با وجود امنیت ،زندگی برای افراد شیرین و بادوام خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه عزت شما نیروهای انتظامی در این است که تحت زعامت حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستید، فرمود: فرمانده کل قوا و حاکم جامعه اسلامی از روی تعالیم قرآن و سیره نورانی اهل بیت علیهم السلام فرمان صادر می کند.

وی بیان داشت: حضرت امام خامنه ای مدظله العالی به صورت مکرر و در سخنرانی تاریخی و امیدآفرین اخیر اعلام رضایت نمودند از پلیس با اقتدار کشور و فرمودند:رکن اقتدار کشور نیروی انتظامی است.

وی در ادامه گفت: اگر کسی پلیس را تضعیف کند امنیت عمومی جامعه را تضعیف کرده است.

امام جمعه شهرستان قدس خاطرنشان کرد: امسال با اتخاذ تدابیر صحیح و هوشمندانه اجازه آسیب رسانی به اموال عمومی و مردم را به اغتشاشگران ندادید.

جوکار گفت: اغتشاشات معیشت پایه نبود و دشمن روی نوجوانان، جوانان، زنان و استفاده از فناوری اطلاعات برنامه ریزی کرده بود که با هوشیاری جمهوری اسلامی ایران روبرو و شکست خورد.

ایشان با اشاره به توجه به نسل جوان و نوجوان بیان کرد: آنچه که حائز اهمیت است باید بیش از همیشه هوای نسل جوان و نوجوان را داشت و در این زمینه بسیار کوتاهی کردیم.

وی در پایان تصریح کرد: لازم است آموزش خانواده ها و دانش آموزان در صدر اقدامات پیشگیرانه قرار بگیرد.

امام جمعه در پایان خطاب به مسئولان در دولت انقلابی و مردمی گفت: مسئولان و مدیران از اتاق های خود به میان مردم بیایند و دردهای مردم را بشنوند و در ادارات پاسخگویی به مردم و پیگیری مشکلات آنان نیازمند سرعت بیشتری است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت