بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

هدف دشمن آندلسی کردن مدارس است؛ اما با هوشمندی دانش آموزان و تلاش و تبیین معلمان و مبلغین، این تلاش ناکام خواهد ماند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز جلسه قرارگاه تبیین با حضور برخی مدیران مدارس دخترانه و مبلغات طرح امین مدارس در دفتر امام جمعه شهرستان قدس تشکیل شد.

امام جمعه شهرستان قدس در این نشست اظهار داشت: دشمن تمام تلاش خود را بر روی خانواده و دانش آموزان متمرکز کرده. به دنبال آندلسی کردن مدارس است اما با هوشیاری دانش آموزان عزیز و تلاش و تبیین معلمین و مبلغین ناکام خواهد ماند.

امام جمعه شهرستان قدس افزود: هدف از تشکیل کلاس های درس باید تربیت انسان و نیروی کارآمد در تراز جامعه اسلامی باشد که هدف از حضور مبلغه های گرامی در مدارس، کمک به معلمان و مدیران برای دستیابی به این مهم است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت