بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

هفتادمین جلسه فرهنگ عمومی شهرستان قدس

در این جلسه نیز امام جمعه شهرستان قدس، رئیس دادگستری، فرمانده سپاه، نماینده نیروی انتظامی، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولان شهرستانی حضور داشتند.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین جوکار با اشاره به خطبه ۲۷ دی ماه مقام معظم رهبری مدظله العالی در نماز جمعه تهران اظهار داشت: (قوی شدن) در همه زمینه‌ها سیاست راهبردی مهمی است که اخیرا رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه برای ادامه مسیر پیشرفت کشور و مقابله با توطئه‌های دشمنان ترسیم کردند که باید فرهنگ سازی شود تا بدانیم چه موانعی را برطرف کرده و چه راهکارهایی‌ها را برای نیل به هدف قوی شدن دنبال کنیم.

ایشان با اشاره به ترویج فرهنگ کمک رسانی بیان‌ کرد: در پی وقوع سیل در سیستان و بلوچستان بار دیگر برای کمک به هموطنان خود اقدام شود تا باری از دوش سیل زدگان سیستان و بلوچستان برداشته شود.

در ادامه این جلسه موضوعات دیگری همچون راه اندازی سینما، تسریع در روند تکمیل المان قدس و از این رو مباحث فرهنگ عمومی مطرح شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت