بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

همایش امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قدس با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهری در سالن مجموعه فرهنگی باقرالعلوم(ع)برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح دیروز همایش امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قدس با حضور فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونین فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسئولان ارشد شهرستان در سالن مجموعه فرهنگی باقرالعلوم (ع)برگزار شد.
امام جمعه شهرستان قدس در همایش امر به معروف و نهی از منکر با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر تضمین کننده حیات طیبه بشر است، گفت: باید شبکه نورانی آمران به معروف و نهی از منکر تشکیل دهیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت