بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

همایش مجمع عالی بسیج اقشار شهرستان قدس عصر امروز در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی حضرت باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت‌الاسلام رضا جوکار امام‌ جمعه شهرستان قدس در این همایش ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه(س) اظهار داشت: ماه آبان مناسبت‌های ضداستبدادی و ضداستکباری داشته و پشتوانه انقلاب اسلامی است و این اغتشاشات موجب همبستگی بیشتر ملت و قدرشناسی مردم از امنیت شد.

وی افزود: مجمع بسیج پشتوانه فکری و بازوی توانمند برای مدیران شهرستان است و نیروهای جوان و مخلصی که در اقشار مختلف بسیج هستند، می‌تواند با ارائه خدمات امید بسیاری میان مردم ایجاد کنند.

امام‌ جمعه شهر قدس با تأکید بر اینکه مسئولان شهری در اجرای طرح محلات اسلامی باید پیگیرتر باشند، ادامه داد: در حوزه کودک، نوجوان و جوان لازم است برنامه‌های بیشتری صورت گیرد و در فضای حکمرانی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی باید وقت بیشتری برای دانش‌آموزان گذاشت.

وی گفت: برای بهبود وضعیت کنونی لازم است ابتدا از خود انقلاب کنیم و مدیران ناکارآمد و فرسوده‌ای که در شأن جمهوری اسلامی نیستند، تغییر کنند و از شبکه ارزشمند بسیج می‌خواهیم مدیران لایق به‌نظام تحویل دهند.

جوکار خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت‌های شورا و شهرداری و همکاری اصناف، کارگروه‌ها بسیج اقشار می‌توانند در پیشرفت شهر و رفع مشکلات اقدامات قابل توجهی انجام دهند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت