بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

همه مدیران فرهنگی از گروه های جهادی حمایت و از ظرفیت آنان استفاده کنند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،جمعی از فعالان گروه جهادی فرهنگی قرآنی مشکات با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و درخصوص فعالیت های فرهنگی قرآنی در گلزار شهدای بهشت فاطمه(س) گفتگو کردند.

گفتنی است این گروه جهادی روزهای پنجشنبه فعالیت های شهدایی و فرهنگی قرآنی دارند که امام جمعه شهرستان قدس ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات این گروه اعلام حمایت کرد و دستگاههای فرهنگی را به حمایت بیشتر از این مجموعه فراخواند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت