بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

وداع امام جمعه شهرستان قدس با شهید فرمانعلی قربانی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار همراه با مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان قدس مورخ ۲۶ مهر پنج شنبه شب میزبان شهید فرمانعلی قربانی از دوران دفاع مقدس بودند تا وداع جانسوزی را با این لاله افتخار آمیز نظام جمهوری اسلامی به نمایش بگذارند.

پیکر شهید فرمانعلی پس از ۳۶ سال با حضور عاشقان اباعبدالله (ع) مورد استقبال قرار گرفت و روز جمعه صبح در بخش شهرک دانش پس از تشیع در بهشت زهرا(س) در قسمت شهدا تدفین شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت