بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

ورزشکاران ما الگوی اخلاق و معنویت در سطوح بین‌المللی هستند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز دبیر کمیته قوی ترین مردان قبل از اعزام به مسابقات پاورلیفتینگ مسکو بهمراه رییس اداره ورزش و جوانان با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای ورزشکاران به شکرگزاری درگاه خداوند مخصوصا در ایام بهار جوانی به بندگی خدا و نماز اول وقت تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه به برکت انقلاب اسلامی امروز شاهد حضور جوانان در عرصه های مختلف بین المللی هستیم، گفت: در مسابقات بین المللی شما سفیر جمهوری اسلامی ایران هستید، اخلاق مداری و دینداری را در سرلوحه کاری خود قرار دهید و الگوی برای اقشار جامعه باشید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت