بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

ورزشکار شهرقدسی مدال جهانی خود را به امام جمعه اهدا کرد

ورزشکار شهرقدسی مدال جهانی خود را به امام جمعه اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز آقای حمیدرضا کردآبادی، قهرمان جهان در رشته موی‌تای بهمراه آقای موسی نقی زاده مربی تیم ملی با حجت‌ الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و مدال طلای خود را به ایشان اهدا کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار با اهدا لوح مزین به تمثال حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از این ورزشکار تجلیل کرد.

لازم به ذکر است این ورزشکار امشب راهی مسابقات جهانی در کشور ترکیه خواهد بود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت