بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

ویژه برنامه از قدس تا قدس/ تصویری

ویژه برنامه از قدس تا قدس، با موضوع بررسی مسائل روز کشور با سخنرانی علی اکبر رائفی پور، با  حضور امام جمعه شهرستان قدس، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، مسئولان شهرستانی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در سالن فرهنگ و هنر باغ ملی شهرستان قدس برگزار شد.

رائفی پور، ضمن تاکید بر شفاف سازی عملکرد مسئولین، اظهار داشت: هدف کنونی دشمن که با بالا رفتن قیمت ها خود را نشان داد، اغتشاش در خیابان ها و تشکیل تظاهراتی مانند فرانسوی هاست. مسوولین پاسخگوی مردم باشند و مردم را روشن کنند تا انسجام ملی حفظ شود.

 

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت