بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

پویش “هر خانه یک پرچم” ویژۀ عید غدیر راه‌اندازی شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، از نماز جمعه این هفته شهرستان قدس، در آستانه آغاز دهه امامت و ولایت، پویش «هر خانه یک پرچم» راه‌اندازی شده تا درب هر خانه‌ای پرچمی از نام امیر‏المؤمنین علی علیه‌‏السلام نصب شود که این خود بیانگر تعظیم شعائر الهی است.

این اقدام فرهنگی در روز جمعه، در حاشیه نماز جمعه، با همت قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرستان قدس و با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری قدس، بسیار مورد استقبال قرار گرفت و درب بسیاری از خانه‌های شهر پرچمی به نام حضرت علی(علیه‌السلام) نصب شده است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت