بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

پیام تسلیت امام جمعه به مناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین رسولی زاده

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رسولی زاده امام جماعت سابق مسجد صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف کاووسیه شهر قدس:
عن رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم: موت العالم مصیبه لا تجبر و ثلمه لا تسد
رحلت عالم عامل مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شیخ ابراهیم رسولی زاده رحمه الله تعالی علیه که بیش از سه دهه از عمر شریف خود را در راه تبلیغ دین و مذهب و هدایتگری دینی و اجتماعی مردم شریف شهر قدس خصوصا منطقه کاووسیه مصروف داشت را به بیت مکرم، روحانیت معظم، همه دوستداران و ارادتمندان و عموم مردم عزیز شهرستان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و علو درجات و رحمت واسعه الهی و حشر با اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را برای آنمرحوم از حضرت حق جل و علا مسئلت دارم.
رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس ۲۱خرداد ۱۳۹۸/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت