بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

پیام تسلیت امام جمعه شهرستان قدس در پی درگذشت دانشجویان واحد علوم و تحقیقات

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، در پی وقوع حادثه‌ اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران که به جان باختن و جراحت تعدادی از دانشجویان انجامید، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام‌ جمعه شهرستان قدس در پیامی این حادثه‌ مصیبت‌بار و دردآور را تسلیت گفتند.

متن پیام امام‌جمعه شهرستان قدس به این‌ شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر حادثه دردناک و اسفبار واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و درگذشت تعدادی از دانشجویان عزیز موجب تاثر و اندوه فراوان گشت.اینجانب درگذشت دانشجویان عزیز را بمحضر رهبر معظم انقلاب اسلامی،ملت شریف ایران خصوصا جامعه علمی و دانشگاهی کشور بویژه خانواده های مصیبت دیده تسلیت عرض نموده و برای مجروحین حادثه شفای عاجل و عافیت کامل مسئلت دارم.

رضا جوکار
امام جمعه شهرستان قدس

۵ دیماه ۱۳۹۷

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت