بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

پیام تسلیت امام جمعه شهرستان قدس در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،  در پی رحلت حضرت آیت الله حاج سیدمحمود هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در پیامی درگذشت فقیه عالیقدر را تسلیت گفتند.

متن پیام امام جمعه شهرستان قدس به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اذا مات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه لا یسدها شیئ
ارتحال ملکوتی عالم ربانی و فقیه صمدانی مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام که از علمای مجاهد و انقلابی و یار و یاور امام و رهبری و از استوانه های ارزشمند نظام اسلامی و حوزه های علمیه بود را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، سایر مراجع عظام تقلید، حوزه های علمیه ، شاگردان آن عالم فقید، بیت مکرم و همه ارادتمندانش تسلیت و تعزیت عرض نموده از خداوند متعال علو درجات و رحمت واسعه و حشر با حضرات معصومین علیهم السلام برای آن مرحوم مسئلت دارم.

رضا جوکار
امام جمعه شهرستان قدس
۴دیماه ۱۳۹۷

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت