بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

پیام تسلیت مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان قدس در پی درگذشت مادر شهیدان اینانلو

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، پیام تسلیت مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان قدس در پی درگذشت مادر شهیدان اینانلو به شرح ذیل است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

بدانید امروز در هیچ جای دنیا زنانی مثل این مادران شهدای ما که مادر دو شهید، مادر سه شهید، مادر چهار شهید باشند نیستند.
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

با کمال تأسف و تأثر، مادر گرانقدر شهیدان پرویز و فیض الله اینانلو در ایام وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها که الگوی همسران و مادران شهدا است به فرزندان شهیدش پیوست. اینجانبان مصیبت درگذشت این مادر نمونه و الگو که دو شهید والامقام تقدیم اسلام و انقلاب کرده را به عموم مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان قدس خصوصا جامعه پرافتخار ایثارگری و بویژه خدمت خانواده محترم شهیدان اینانلو تسلیت و تعزیت عرض می نماییم، برای آن مادر شهید پرور، مصاحبت و حشر با حضرت زهرای مرضیه، حضرت زینب کبری و حضرت ام البنین سلام الله علیهم اجمعین و برای بازماندگان صبر و سکونت و آرامش از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

رضا جوکار                                                  وحید گلی کانی
امام جمعه شهرستان قدس                          فرماندار شهرستان قدس

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت