بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

پیام تشکر مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان قدس از حماسه حضور مردم در جشن ملی ۲۲ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، متن پیام شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر و لیال عشر
اکنون که با لطف و عنایت خداوند متعال و به مدد حضرت صاحب الزمان (أرواحنا له الفداء) پس از طی ۱۰ روز نورانی چهل و سومین دهه فجر انقلاب اسلامی را مبتنی بر شعار محوری این دهه یعنی *جشن ملی ۱۴۰۰* پر شور تر از همیشه و به صورت #سلامت_محور و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و همچنین منطبق بر اصل قطعی و مسلم #جهاد_تبیین پشت سر گذاشتیم، اینجانبان بر خود لازم می دانیم از یکایک شهروندان بصیر و انقلابی شهرستان قدس و همچنین تمامی دست اندرکاران برگزاری مراسمات و محافل و جشن های این دهه اعم از مردم و مسئولین صمیمانه کمال تقدیر و سپاس را به جا بیاوریم.

در دهه فجر سال جاری همانطور که از نقش آفرین بودن همیشگی مردم بزرگوار توقع می رفت ، تصویری غالب از دلدادگی آحاد مردم نسبت به نظام و انقلاب و خون مطهر شهدا و امام راحل عظیم الشأن متجلی گردید و همچنین ثابت شد که ملت فهیم ایران تحت هیچ شرایطی دست از انقلاب اسلامی و آرمان های بلند آن بر نمی دارد و بار دیگر همچون گذشته با حضور خود در صحنه مشت محکمی به دهان یاوه گویان و هرزاندیشان استکبار جهانی و عوامل و ایادی آن در منطقه نواخت و با رهبر حکیم و عالیقدر خود تجدید پیمان نمود.

در پایان ضمن ارج نهادن به روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه و مقام شامخ شهدای والا مقام خصوصا سیدالشهداء مقاومت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این پرورش یافته مکتب امام و رهبری آرزومندیم که خدای رحمان به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مدظله العالی طول عمر همراه با عزت و سلامت عطا و مسئولین محترم کشور را در خدمت شایسته و بی منت به ولی نعمتان خود موفق بدارد و به همه ما توفیق درک و فهم عمیق دستاوردهای والای انقلاب اسلامی در گام دوم عنایت و ما را از شفاعت شهداء به ویژه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی محروم نکند و در عمل به وظایف خود توفیق عنایت فرماید ان شاءالله.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

رضا جوکار؛ امام جمعه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان قدس

وحید گلی کانی؛ فرماندار شهرستان قدس

۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت