بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

پیشکسوتان و معتمدین از جایگاه و نفوذ کلام خود در جهاد تبیین استفاده کنند

امام جمعه شهرستان قدس در دیدار با جمعی از معتمدین و پیشکسوتان: پیشکسوتان و معتمدین از جایگاه و نفوذ کلام خود در جهاد تبیین استفاده کنند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر روز گذشته جمعی از معتمدین و پیشکسوتان شهرستان با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و در خصوص مسائل اجتماعی و فرهنگی شهرستان گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار اظهار داشت: نقش نفوذ کلام و جایگاه شما در بین مردم، ارزنده است. در جهاد تبیین که دستور ولی امر مسلمین جهان است، شما بسیار تاثیر گذارید و باید از جایگاه و نفوذ کلام خود استفاده کنید.

وی افزود: دشمن، تلاش حداکثری می‌کند که ناکارآمدی نظام را القا کند؛ چون می‌داند این نظام و این حکومت، متصل کننده حکومت نبوی به حکومت عدالت گستر مهدوی است؛ و این شمایید که باید با حضور پررنگ‌تر نسبت به قبل و با هدف جهاد تبیین در جامعه قدم بردارید و از روش های تحلیلی، تطبیقی و مقایسه ای برای تنویر افکار عمومی خصوصا جوانان استفاده کنید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت