بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

کارگران فصلی در شهرستان قدس زیر پوشش رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه قرار گرفتند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،صبح امروز کارگران فصلی به منظور انجام کار به محل سالن ورزشی سپاه انتقال یافتند و بسته های غذایی به آنها تقدیم شد.

این طرح با حضور امام جمعه شهرستان قدس، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از کارگران فصلی در سپاه شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در خصوص برگزاری این رزمایش اظهار داشت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه بهترین نسخه برای حل مشکلات کشور است. در این رزمایش همه با روحیه جهادی، وحدت و همدلی و با هدف کمک به محرومین به صحنه آمدند که اگر مسولین محترم با همین مولفه ها کار کنند هیچ مشکلی باقی نخواهد ماند.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت