بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

گرامیداشت روز بازگشت آزادگان به میهن در شهرستان قدس

عصر روز گذشته آئین تجلیل از آزادگان سرفراز دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور امام جمعه شهرستان قدس و جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،فرماندار شهرستان قدس در این مراسم، ضمن بیان اینکه آزادگان با صبر و استقامت خود دشمنان را شرمنده نمودند، افزود: ٧٣ آزاده شهرستان قدس تابلوی افتخار و نماد امید و امید آفرینی این شهر هستند و تکریم آزادگان در سالیان اخیر نشان دهنده عزم جدی مسئولان در تقدیر و تشکر از آزادگان و خانواده آنان است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس ضمن تسلیت ایام سوگواری اهل بیت علیهم السلام و گرامی‌داشت تقارن روز بازگشت آزادگان سرافراز با ایام اسارت آل الله علیهم السلام گفت: در این ایام بویژه از بانوان مکرمه و همسران آزادگان تقدیر می‌کنم که این عزیزان همه سختی‌ها را با جان پذیرفتند، صبر جمیل نمودند و مشکلاتی از قبیل وضعیت نامناسب معیشتی، بیکاری فرزندان و طعنه‌هایی که بعضا از سوی برخی می‌شنیدند را تحمل کردند.

در پایان این مراسم نیز از آزادگان سرفراز شهرستان قدس تجلیل به عمل آمد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت