بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

گردهمایی اقوام غرب استان تهران برگزار شد

بع گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، گردهمایی اقوام غرب استان تهران با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و ۱۵ تن از نمایندگان مجلس، استاندار تهران، امام جمعه شهرستان قدس، نماینده مردم شهرستانهای قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان قدس، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قدس و صاحبنظران و نمایندگان ساکن غرب استان تهران و سایر مسئولین شهری به منظور ایجاد همدلی و اتحاد و با هدف شناسایی و معرفی چالشها و فرصتهای مناطق مهاجرپذیر صبح امروز از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر در محل تالار همایشهای فرهنگ و هنر باغ ملی شهر برگزار شد.

گفتنی است، در این گرد همایی با توجه به مهاجر پذیر بودن شهرستان های استان تهران، کمبودها، مشکلات و چالش‌های این شهرها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت تا با ارائه راه حل های کابردی برای ایجاد فرصت‌های مناسب و توزیع عادلانه منابع و امکانات زمینه توسعه پایدار در این مناطق فراهم شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت